Kariéra

České centrum Tel Aviv vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa programového manažera/manažerky Českém centru Tel Aviv.

Náplň práce:

  • komplexní podpora a zastupování ředitele ČC Tel Aviv;
  • administrativní správa centra a produkční činnost spojená s naplňováním programového plánu ČC Tel Aviv;
  • vedení účetnictví;
  • komunikace s ústředím v ČR;
  • správa sociálních sítí a webových stránek ČC Tel Aviv;
  • a další úkony spojené s chodem Českého centra.

Požadavky:

  • izraelské státní občanství, nebo pracovní povolení;
  • ukončené minimálně středoškolské vzdělání;
  • povinná znalost českého a anglického jazyka, znalost hebrejštiny a dalších jazyků (především ruštiny) výhodou;
  • reprezentativní vystupování, časová flexibilita, komunikativnost, kreativita, orientace na výsledek;
  • dobrá orientace v oblasti kulturní diplomacie, v aktuálním českém a evropském kulturním dění, přehled v oblasti mezinárodních vztahů, znalost problematiky teritoria výhodou;
  • uživatelská znalost kancelářských programů (MS Office);
  • znalost správy sociálních sítí;
  • znalost českého účetnictví.

Co nabízíme:

  • prestižní práci v oblasti kulturní diplomacie s mezinárodní působností;
  • profesní a osobní rozvoj;
  • odpovídající platové ohodnocení;
  • práci v malém dynamickém kolektivu s českými a místními zaměstnanci;
  • možnost podílet se na tvorbě programu ČC Tel Aviv.

Dokumenty požadované k výběrovému řízení:

  • strukturovaný životopis;
  • motivační dopis max. na 1 stranu A4;
  • kopie dokladu o nejvyšším dokončeném vzdělání;
  • výpis z Rejstříku trestů ne starší tří měsíců, případně prohlášení o bezúhonnosti.

Výběrové řízení a další informace:
Uchazeči zašlou požadované dokumenty elektronicky na e-mail: cctelaviv@czech.cz a do kopie: mikolas@czech.cz, sobotova@czech.cz nejpozději do 25. 1. 2018. První kolo výběrového řízení proběhne bez osobní účasti uchazečů. Druhé kolo výběrového řízení proběhne v sídle ZÚ Tel Aviv/ČC Tel Aviv, 23 Zeitlin Street, 61164 Tel Aviv, a o termínu jeho konání budou postupující informováni předem.
Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v databázi uchazečů výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Informace o Českých centrech jsou dostupné na http://www.czechcentres.cz/