Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

25.6.2015

Bílá noc Josefiny Bakošové

V rámci tradiční telavivské Bílé noci České centrum Tel Aviv představí návrhářku a kreativní ředitelku pražské Galerie Harddecore Josefinu Bakošovou, která připraví světelnou instalaci své módní kolekce. Součásti projektu je rovněž navázání spolupráce s izraelskými návrháři.

 

Telavivská Bílá noc (Laila Lavan) je jednou z největších kulturních nocí roku, a to ve městě, „které nikdy nespí“. Koná se už tradičně na konci června a nabízí desítky úžasných akcí, počínaje koncerty na pláži a konče neobvyklými výstavami a prohlídkami, z nichž si každý z návštěvníků vybere to svoje.

 

Josefina Bakošová je módní návrhářka a kreativní ředitelka pražské galerie Harddecore. Módní tvorbě se věnuje přibližně od roku 2007, kdy svoje exkluzivní autorské kolekce začala navrhovat pod značkou Chi-Chi. Od roku 2014, s příchodem nové kolekce dámské módy Fall/Winter 2014/2015, přechází od labelu Chi-Chi a představuje svoji tvorbu pouze pod svým jménem "Josefina Bakošová".

Její oblečení se vyznačuje ležérními a propracovanými střihy, elegancí a kvalitními materiály. Josefina ve své práci klade důraz na detail, netradiční provedení a variabilitu. Její design je unikátní a velmi osobitý, i přesto v něm však najde zalíbení velká škála žen. Josefina se soustředí na tvorbu dámské módy, navrhování ucelených kolekcí, stejně jako na návrhy na zakázku. Pravidelně se účastní módních a designových festivalů i veletrhů, jako jsou například Designblok, Designsupermarket a další.


 

 

 

 

josefinabakosova.com

 

http://www.touristisrael.com/tel-aviv-white-night-laila-lavan/11017/

 

Partneři: Velvyslanectví ČR v Tel Avivu, Delegace EU v Izraeli, WizzAir.

 

Místo konání:

Rothschild Blvd 7, Tel Aviv

Datum:

25.6.2015

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce

Datum: 28.5.2015 22:32:00


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala