Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

20.3.2017 - 22.3.2017

CannaTech 2017

ČC Tel Aviv je partnerem již druhého ročníku konference CannaTech 2017, která se koná v Tel Avivu a je určena odborné i širší veřejnosti se zájmem o problematiku konopí pro léčebné účely. ČC Tel Aviv i v letošním roce zajišťuje účast české profesní delegace.

Jako přednášející v rámci programu vystoupil Tomáš Rohal, zakladatel firmy Bohempia, s prezentací na téma využití technického konopí v textilu. Konference se dále zůčastnil Dr. Tomáš Ocelka, CEO Cannabilab, jediné státem certifikované laboratoře pro testování léčebného konopí, Ing. Anežka Janatová, PhD kandidátka věnující se výzkumu léčebného konopí a zástupci společnosti Growcity.cz v čele s Michalem Otipkou. Za české regulátory byl přítomen národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil.

V rámci doprovodného programu jsme s Growcity.cz navštívili pěstitelský komplex na střeše Dizengof centra - Green In The City, který se specializuje na inovativní pěstování rostlin bez půdy (hydroponie, aquaponie atd.) a kliniku Tikun Olam, která nabízí asistenční službu pro pacienty užívající léčebné konopí. 

Více o konferenci

Photo: Pavlina Schultz

Fotografie: Pavlina Schultz, CannaTech

Místo konání:
Yosef Yekuti'eli 6, Tel Aviv-Yafo
Datum:

Od: 20.3.2017
Do: 22.3.2017

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce

Datum: 23.2.2017 18:05:00


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala