Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

7.3.2016 - 9.3.2016

CannaTech Summit 2016

České centrum Tel Aviv připravuje českou účast na konferenci CannaTech Summit 2016, která se bude konat v Izraeli ve dnech 7. - 9. 3. 2016 a je určena odborné i širší veřejnosti se zájmem o problematiku konopí pro léčebné účely. Summitu se zúčastní mezinárodně uznávaní experti, inovátoři a investoři. CannaTech je skvělou příležitostí pro navázání kontaktů v oblasti vědy, výzkumu a inovací, je rovněž zásadní pro přínos na poli léčby.

Izrael má v této oblasti velké zkušenosti, akci zaštítilo izraelské Ministerstvo zdravotnictví a předsedá ji Prof. Raphael Mechoulam, který se dlouhodobě věnuje výzkumu cannabis a za přínos ve vědě získal řadu ocenění.

Účastníci i panelisté jsou z různých oborů - od zdravotnictví, vědy a výzkumu, přes regulátory a zákonodárce po inovátory a investory.  Usilujeme o to, aby byla zastoupena i Česká republika a to nejen mezi přednášejícími, ale i mezi účastníky. Jedná se o velmi aktuální téma a tato akce je skvělou příležitostí, jak si v této problematice rozšířit obzory, inspirovat se, rozvinout nápady a získat zajímavé kontakty.

Bližší informace včetně programu naleznete v příloze a na webové stránce 
http://www.canna-tech.co/home.

 

Informační balíček ke stažení zde:


 

 

Místo konání:

Datum:

Od: 7.3.2016
Do: 9.3.2016

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce

Datum: 11.12.2015 14:50:00


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala