Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

19.6.2017 12:00 - 13:00

Rybáři na Mezinárodním studentském filmovém festivalu

Animovaný film studentky pražské FAMU Báry Anny Stejskalové Rybáře byl vybrán do mezinárodní soutěže na Mezinárodním studentském filmovém festivalu v Tel Avivu. Držíme jí palce!

Rybáři / Bára Anna Stejskalová
Filmová a televizní fakulta Akademie múzických umění v Praze

Mezinárodní studentský filmový festival je kulturní událostí s dlouholetou tradicí a významem pro filmový průmysl v Izraeli. Festival je největším setkáním filmových studentů v regionu. Studenti z více než 30 zemí přijedou se svými filmy do Tel Avivu, kde mají příležitost se setkat se svými izraelskými vrstevníky. Promítá se více než 250 filmů ze 70 filmových škol na světě, jako porotci se účastní slavní filmaři. V rámci doprovodného programu po celý týden se konají workshopy, master class, výstavy, symposia a party. 

Festival se zaměřuje na krátký film a má tři kategorie. Mezinárodní soutěž je přehlídkou rozmanitých pohledů na vnitřní i vnější svět mladých filmařů z celého světa. Izraelská soutěž prezentuje novou generaci místních filmových tvůrců a Nezávislá soutěž představuje filmy, které vznikají mimo akademické prostředí.

Cílem festivalu je podpořit mladé filmaře. Akce má pověst příležitosti k objevení nových talentů. Festival podporuje rovné příležitosti, názorový pluralismus a multikulturalismus. Projekce a doprovodné akce se konají na různých místech napříč Izraelem. 

 

 

Místo konání:

Tel Aviv Cinematheque, hall 2

Datum:

19.6.2017 12:00 - 13:00

Organizátor:

Czech Centre Tel Aviv is a partner of the Festival

Datum: 22.5.2017 21:01:00


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala