Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

14.2.2014 - 19.2.2014

Petra Poláčková na Festival Tel Aviv Guitar Week

Mladá talentovaná kytaristka Petra Poláčková se představí s recitálem „Poetics“ na festivalu Tel Aviv Guitar Week a povede workshop pro děti v Kfar Saaba. Dále odehraje koncerty v Jeruzalémě. Partneři: Festival Tel Aviv Guitar Week, Felicja Blumenthal Center a Jerusalem Rubin Academy of Music and Dance

Mladá nadějná kytaristka, Petra Poláčková, přijede na pozvání prestižního festivalu The Tel-Aviv Guitar Week a Českého centra Tel Aviv. V rámci svého krátkého programu představí mimo jiné i recitál "Poetics".

Je nám ctí, že tato akce je součástí Roku hudby.

14. února 2014

Zahajovací ceremoniál "The Tel-Aviv Guitar Week", Felicja Blumental Music Center

18. února 2014

Masteclass na "Kfar Saba Conservatory", Tel-Aviv

19. února 2014

Koncert v rámci "The Tel-Aviv Guitar Week", Felicja Blumental Music Center

 

Petra Poláčková začala hrát na kytaru v šesti letech na ZUŠ v Rožnově pod Radhoštěm pod vedením pí.uč. Bohuslava Faltuse a pí.uč. Miroslavy Pavelkové, studovala také na ZUŠ Lounských v Praze pod vedením prof. Zdeňka Dvořáka. V roce 2004 ukončila maturitou osmileté gymnázium v Rožnově pod Radhoštěm a v roce 2010 ukončila svá studia také na Konzervatoři v Pardubicích pod vedením prof. Petra Saidla. Od září 2010 studuje na Universität für Musik und darstellende Kunst v Grazu ve třídě prof. Paola Pegorara.

Na kytarových festivalech se zúčastnila mistrovských tříd např. u G. Bandiniho, R. Bouchera, L. Brouwera, Z. Dukiče, J. Eötvöse, M. Feliciho, O. Ghiglii, H. Käppela, L. Micheliho, N. Northa, T. Offermanna, S. Pallamidessiho, E. Papandreou, P. Pegorara, T. Müllera-Peringa, J. Perroye, P. Steidla, A. Sweteho, J. Wagnera, B. Zaczek, P. Zaleskiho a dalších. V roce 2011 získala zvláštní uznání "Merit Diploma" ve třídě Oscara Ghiglii na Akademii Chigiana v Sieně.

Místo konání:

26 Bialik Street, Tel Aviv 63324

Datum:

Od: 14.2.2014
Do: 19.2.2014

Organizátor:

České centrum

Datum: 20.1.2014 23:16:00


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala