Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

15.7.2014 - 30.7.2014

Výstava fotografií Felixe Lupy

Výstava slavného izraelského street fotografa Felixe Lupy, jež vznikla na základě jeho rezidenčního pobytu v Praze, bude po Českém centru Praha, představena i v Galerii Na plotě. Partneři: Leica Gallery, Velvyslanectví Státu Izrael v ČR, České centrum Praha, Gabriela Přibylová

Výstava izraelského fotografa Felixe Lupy, jež je pořádána ve spolupráci s Leica Gallery a Velvyslanectvím Státu Izrael v ČR, se nejdříve uskuteční na Českém centru Praha. Výstava fotografií z ČR vznikla na základě rezidenčního pobytu Felixe Lupy v Praze bude vystavena v naší galerii "Gallery on the Fence".

Felix Lupa (*1972) je významným představitelem soudobé izraelské reportážní a dokumentární fotografie a současně jedním z nejvýraznějších zástupců tzv. "street photography". Svoji fotografickou práci nazývá "okem veřejnosti" a mapuje v ní nejen každodenní jevy dané společnosti a dané lokality, ale nekompromisně odkrývá i sociální témata, se kterými se v současné době celý svět dennodenně potýká a konfrontuje.
Výstava fotografií Felixe Lupy je první samostatnou prezentací jeho tvorby v rámci České republiky. Felix Lupa je držitelem řady ocenění, spolupracuje s předními izraelskými tiskovými tituly.

Partneři:  Leica Gallery, Velvyslanectví Státu Izrael v ČR, České centrum Praha, Gabriela Přibylová

Místo konání:

Zeitlin Street 23
6495518 Tel Aviv
Izrael

Datum:

Od: 15.7.2014
Do: 30.7.2014

Organizátor:

České centrum

Datum: 2.6.2014 16:09:00


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala