Czech Next Wave

„Nejde – neexistuje“ barevný svět Baťa

Global Science Café - Vividbooks

1 / 1

Události
Českého centra Tel Aviv

21. 12. Články
Česká centra a Odeon představují antologii „koronapovídek“

Česká centra a Odeon představují antologii „koronapovídek“

Historicky první knižní publikace připravená Českými centry vychází ve spolupráci s nakladatelstvím Odeon. Kniha „koronapovídek“ s názvem Objekty v zrcadle jsou blíž, než se zdají být přiblíží leckdy nečekaná zhodnocení stavu nouze očima sedmnácti českých autorů.

18. 12. Události
Jakub Jan Ryba - Česká Mše Vánoční

Jakub Jan Ryba - Česká Mše Vánoční

Nalaďte si s námi Českou mši vánoční od Jakuba Jana Ryby v podání Dvořákova komorního orchestru a Kühnova komorního sboru. Od prvního uvedení v barokním kostelíku Povýšení sv. Kříže o Vánocích roku 1796 se mše stala symbolem českých vánočních svátků. V tomto kostele byla natočena v provedení skvě...

10. 12. Články
Naivní divadlo Liberec - online

Naivní divadlo Liberec - online

Naivní divadlo Liberec představuje ke shlédnutí záznamy představení pro děti.

1. 12. Galerie
Slavnostní zahájení výstavy Adolf Loos and Pilsen

Slavnostní zahájení výstavy Adolf Loos and Pilsen

Dne 1.12.2020 proběhlo slavnostní zahájení výstavy Loos and Pilsen v Bauhaus Centru Tel Aviv. Výstava má za cíl představit Loosovu unikátní interiérovou tvorbu, vzniklou v rámci architektova dlouhodobějšího působení v Plzni v první třetině 20. století.

24. 11. Galerie
Only the Wind Whispering

Only the Wind Whispering

Dobrovolnictví mladých lidí z České republiky v izraelské armádě…i to je dalším dokladem přátelského vztahu mezi lidmi všech generací z obou zemí. Tuto jedinečnou zkušenost mapuje výstava Galerie na Plotě s názvem „Jen vítr šeptá“, kterou dne 24.11. 2020 slavnostně otevřel velvyslanec České repub...

17. 9. Galerie
Výstava

Výstava "Česká Nej II"

V době, kdy je možnost cestovat omezená, rozhodli jsme se Vám krásy a výdobytky Česka zprostředkovat v podobě druhé části výstavy „Česká Nej II“ v Galerii na Plotě, kterou dne 16.11.2020 slavnostně otevřel velvyslanec České republiky v Izraeli pan Martin Stropnický.

Další příspěvky
25 Poboček na 3 kontinentech

Naši partneři
a podporovatelé

Chci se stát partnerem